FURNITURE / Tables / Console table 8527097
nr 852 7097
CONSOLE TABLE
18th/19th century, Saknar skiva & bottenplatta, wear, damages.
1700-/1800-tal, Saknar skiva & bottenplatta
Condition: slitage, skador
1500
SEK 6600
Monday October 14 2013
at 18:17:32
1.100 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
2.800 kr
2.800 kr
5.200 kr
3.400 kr
3.800 kr
4.200 kr
4.800 kr
5.200 kr
5.400 kr
5.800 kr
5.800 kr
5.800 kr
5.800 kr
6.000 kr
6.400 kr